Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Morena erdhi mjaft joshëse në rrjete sociale.


Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka pozuar sërish për Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka realizuar një foto e shtrirë ku i ka treguar format trupore mjaft shumë përmes bikineve provokuese.

Morena duket se po relaksohet mjaft shumë afër pishinës në oborrin e shtëpisë së saj super luksoze.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga karriera.