Morena Taraku nuk ndalet, provokon sërish

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka pozuar sërish për Instagram.


Ajo e ka realizuar një foto e ulur ku i ka treguar format trupore mjaft shumë përmes bikineve provokuese.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga karriera.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Këngëtarja ka pranuar komente të shumta pranë këtij postimi nga fansat duke e komplimetuar për paraqitjen joshëse.