Morena vazhdon me paraqitje provokuese nga Dubai

Këngëtarja ka solli pamje nga pushimet.


Morena tash e disa ditë ka nisur pushime luksoze në qytetin e bukur të Dubait, shkruan lajmi.net.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga ajo profesionale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Morena sot ka publikuar disa imazhe nga Dubai ku ka vendosur të provokojë ndjekësit me poza joshëse ku shfaqi gjoksin e formësuar.

Menjëherë pas postimit të fotografisë ajo pranoi mijëra pëlqime dhe komente duke e komentuar pozitivisht paraqitjen e saj.