Mozzik heq dorë nga muzika, ka vendosur të bëhet çoban

Gramoz Aliu i njohur për publikun si Mozzik, është një nga reperët më të komentuar dhe më të pëlqyer të momentit.


Mozzik shpesh është shprehur se ka qenë një djal me ëndrra të mëdha por me mundësi të vogla, për shkak të mos përkrahjes financiare.

Së fundmi ai ka postuar  një fotografi në Facebook diku në natyrë duke ruajtur bagëtinë.

“Në Bjeshkë nën rrezet e diellit e nën tingujt e zileve të Deleve”, ka shkruar përbri fotografisë reperi.