Mozzik takon djalin e Kadri Veselit, Klestorin

Reperi ka mbajtur një mbrëmje muzikore atje.


Dhe, Mozzik ka takuar djalin e ish-kryetarit të Kuvendit të Kosovës.

Rep-artisti ka postuar një imazh bashkë me Klestor Veselin nga makina.

Mozzik, e ka publikuar fotografinë në storien e tij në Instagram derisa edhe Klestori e ka ripostuar në Instagramin privat.

Ndryshe, djali i ish-kryetarit të Partisë Demokratike nuk është edhe aktiv me postime në rrjete sociale, vetëm për raste të veçanta.