Në mes të një krize për maska, modelja i përdor si bikini

Një modele ruse u ‘masakrua’ nga fansat pasi postoi një foto ku kishte përdorur si rroba banjo maska fytyre.


Yulia Ushakova postoi foton pikërisht në mes të krizës së koronavriusit që po përjeton bota, duke bërë shaka.

Modelja 29-vjeçare shkroi përbri fotos: Sapo më erdhi kostumi I plazhit që është shumë trendi për momentin. Shumë ndjekës dhe jo vetëm filluan ta ‘masakrojnë’ modelen me komente, duke thënë se nuk është moment për të bër shaka të tilla.