Një bionde kosovare kaq ekzotike, Blerta Veseli çmend me pozat në bikini

Kjo është Blerta Veseli, modelja kosovare e shumë eventeve të modës.


Së fundit Blerta në rrjete sociale ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi në bikni, nga ‘backstage’ i një photoshootingu u që është ne realizim e sipër.

Photoshootingu pritet të publikohet shumë shpejtë, gjatë ditëve në vijim. Por, ajo që duhet theksuar nga fotografitë e publikuara së fundit nga vet modelja kosovare janë linjat e saj trupore.

Vërehet se Blerta i kushton shumë rendësi palestrës, derisa flokët e kapura me gërsheta i nxjerrin në pah edhe bukurinë e saj të fytyrës.

Thjeshtë, në këtë poza Blerta shfaqet mjaftë sensuale dhe joshëse. /Reporteri.net/.