Noizy zbulon se kë e përkrah në Big Brother Vip

Armaldo Kllogeri, ose siç njihet ndryshe, Maestro, është padiskutim një nga personazhet që ka spikatur më shumë në “Big Brother Vip Albania.” Ashtu sikurse për Luizin edhe për të ka shumë mbështetes e një ndër ta është edhe Noizy.

Noizy ka bërë një koment posaçërisht për të, duke shënuar kështu herën e parë që komenton këtë reality show.

Armaldo po kërcente këngën e reperit “Heart Attack”, së bashku me Kiarën dhe Efin. Kjo video është ripostuar nga Noizy, i cili shkruan në Instastory:

“Këtë vëllain do e marr në klip”.