Nora Istrefi endet pa sytjena rrugëve të Malit të Zi

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, ka publikuar fotografi nga Mali i Zi, atje ku po kalon edhe pushimet.


Teksa ndodhet në pushime ajo ka postuar disa foto në instagram me të cilat mori vëmendje.

Nora u shfaq veshur me pantallona të shkurtër dhe një bluzë të hapur rrugëve në Mal të Zi.

Kjo paraqitje kaq provokuese e ktheu edhe njëherë në qendër të mediave rozë ku të gjithë e komentuan për dukjen provokuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)