Nora Istrefi, një elegante e vërtetë

Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante.

Ajo ka veshur komplete me  ngjyrë të kuqe sikur të udhëtonte për punë në ndonjë ministri. Dhe ky seriozitet i këngëtares, pra pa zhveshje është pëlqyer nga fansat.

Kujtojmë se Nora së bashku me motrën e saj Eren së fundmi ka lansuar këngën “Nuk e di”.

/Reporteri.net/.