Nuk i bëri përshtypje urimi i Kimit, Kanye nis pushimet me Irina Shayk

Kanye West dhe Irina Shayk kanë nisur një romancë të re.


Dyshja u panë në Francë së bashku.

Ata u panë duke shkuar në një hotel luksoze, për të festuar ditëlindjen e 44-të të Kanyes.

Kështu, ai ka bërë daljen e parë me një femër pas ndarjes nga Kim.

TMZ ka raportuar se lidhja e tyre është 100% e sigurt dhe janë të lumtur krahë njëri-tjetrit.