Nuk iu zgjati shumë, çifti i njohur i japin fundi lidhjes

Supermodelja Naomi Campbell e ka ftohur romancën e saj me të dashurin 23 vjet më të ri, Liam Payne dhe miqtë pretendojnë se ajo është ‘lodhur’ prej tij.


Naomi, 48 vjeç dhe 25-vjeçari Liam, dukeshin se krijonin çiftin i ri të “superstar” -ëve, por tani gjithçka ka mbaruar.

Një burim tha: “Naomi ka marrë vendimin për t’i lënë gjërat të ikin. Ajo nuk është më me Liam më dhe e ka hedhur mënjanë këtë histori. Thjesht u mërzit.

“Ai ishte gjithmonë më i dhënë në këtë histori dhe, për sa i përket asaj, ata kurrë nuk ishin zyrtarisht bashkë. Gjithmonë ka qenë shumë e rastësishme. ”

Naomi, ish-ët e së cilës janë emra të njohur si: Johnny Depp, 55 vjeç, Quincy Jones, 86 vjeç dhe Eric Clapton, 74 vjeç, ishin të prirur të mos fotografoheshin me Liam gjatë romancës së tyre katërmujore.

Ata u lidhën fillimisht për Vitin e Ri, kur ishin në Gana së bashku. “The Sun” të dielën zbuloi se si ata kishin shijuar “seksin e shkëlqyer mes tyre” gjatë qëndrimit në Londër dhe Nju Jork.

Miqtë thonë se këngëtari Liam, i cili ka një djalë dyvjeçar me ish-in e tij Cheryl Tweedy, “nuk mund ta besonte se ishte me Naomin”.

Ai thoshte se ishte i lumtur që ishte me dikë, fotografitë e së cilës i kishte në murin e shtëpisë së tij ndërsa rritej në Wolverhampton. Marrëdhënia e lulëzimit të çiftit u kap në mediat sociale kur ata të dy lanë një varg pëlqimesh dhe komente flirtuese për njëri-tjetrin.

Por londinezja Naomi, e cila donte që Liam të këndonte në 49-vjetorin e saj të ditëlindjes muajin e ardhshëm, nuk i pëlqeu më postimet e tij që nga shkurti, kur u zbulua romanca e tyre.

Ajo, me sa duket kishte rezervuar një suitë për ta në Claridge në Londër dhe një dhomë në Kanë të Francës, kështu që ata mund të vazhdonin të festonin në festivalin e filmit. Planet e saj tani kanë ndryshuar.

Mamaja e Liam, Karen, 58 vjeç, kishte pasur gjithmonë dyshimet e saj rreth marrëdhënies. Dhe Cheryl, 35 vjeç, thuhet se ishte “e shkatërruar” dhe “e tronditur” nga lajmi se ata kishin marrëdhënie së bashku. Liam ishte lidhur me Amber Davies, 22 vjeç, dhe modelen Cairo Dwek, 20 vjeç, pas ndarjes së tyre.

Një burim kishte thënë rreth flirtimit të Liam me Naomin: “Njerëzit janë të shqetësuar rreth hendekut të moshës, gjendjes së saj të paqëndrueshme emocionale dhe nëse ajo do ta lërë atë dhe të vazhdojë para”.