“Nuk ka ditë që kalon të mos e falenderoj zotin që të solli në jetën time”, Jonida dhe Besniku festojnë dy vjetorin e martesës

Dyshja e njohur e shoubizit shqiptar kanë sot arsye për të festuar.


Aktorët Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi festojnë dy vjetorin e martesës ku nuk munguan fjalët e bukura të Jonidës për bashkëshortin e saj në këtë datë të vecantë.

“Nuk ka dite qe kalon te mos e falenderoj zotin qe te solli ne jeten time @besnikkrapi, gezuar 2 vjetorin e marteses rrubi im”, ka shkruar Jonida teksa sjellë disa foto nga dasma.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

Kujtojmë se ccifti tanimë janë prindër të një vajze me të cilën shpesh ndajnë imazhe në porfilet e tyre në instagram.

Ndonëse ende nuk kanë filluar angazhimet rreth karrierës si aktorë, kjo nuk të thotë se ata i kanë dhënë fund.