Oj Kejvinë, ua qite flakën njerëzve me këtë vallëzim të trentë

Kejnvina Kthella është një ndër prezantueset më joshëse të ekraneve televizive, duke qenë kështu aktive në rrjetet sociale si me video ashtu edhe me foto provokuese.


Me bukurinë dhe trupin e saj tërheqës ka arritur të fitojë shumë fansa, teksa ajo i mbanë shumë afër duke ndarë imazhe të ndryshme me ta, shkruan Reporteri.net

I tillë ishte postimi i fundit, video ky në të cilën Kejvina duket shumë tërheqëse teksa bënë “twerk” para kamerës.

Kujtojmë që prezantuesja ka fituar famën e saj tek emisioni ‘Xing me Ermalin’, me paraqitjet e saj në ekran shpeshherë provokuese, madje dhe ngacmimet ndaj të ftuarve janë të tilla./Reporteri.net/