Oriola Marashi mahnitëse në fotografitë e reja

Ajo është e njohur për publikun dhe ndjekësit e saj të shumtë në rrjete sociale.


E gjithë kjo fal paraqitjeve të saj të shpeshta me fotosesione të ndryshme por edhe imazhe ditore, shkruan lajmi.net.

Oriola Marashi sot ka ndarë fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram disa foto e veshur me një fustan të bardhë, teksa ka ekspozuar edhe asetet e saj joshëse.

Ajo ka kombinuar fustanin e saj me një palë këpucë me ngjyrë të zezë dhe një çantë, duke lëshuar flokët e saj natyrale dhe si për fund shihet se ka vendosur një makijazh të lehtë.

Ndryshe, modelja shqiptare po vazhdon të punojë duke pozuar për marka të njohura.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)