Oriola, përvëluese nga brigjet e Spanjës

Bukuroshja Oriola Marashi edhe sonte ka befasuar me fotografitë e saj tepër të nxehta në rrjetet sociale.


Oriola ka postuar ditëve të fundit disa foto nga brigjet e nxehta të Spanjës.

E për bukuroshen shqiptare duket se udhëtimi në Spanjë ishte një udhëtim pune, për të reklamuar një koleksion të bikineve atje, por ajo ka pasur edhe thënie të mençura në lidhje me këtë.

“Parajsa është e nxehtë si ferri”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë duke aluduar në atë se sa seksi dhe e nxehtë është ajo.