“Pa dashni”, thotë Ronela Hajati

Ronela Hajati, ka publikuar projektin e saj më të ri.


Kënga e re mban titullin, ‘Pa dashni’, dhe këngëtarja e ka lansuar këngën së bashku me videoklip.

Ronela si edhe herave tjera, përveç këngës i ka kushtuar rëndësi edhe dukjes, shkëlqen edhe kësaj radhe.

“Le të shpërthejne dedikimet! ‘Pa dashni’, falënderoj veten qe jam e mrekullueshme dhe bashkëpuntoret” ka shkruar Ronela në postimin e saj.