Pandemia nuk i ka ndaluar VIP-at të shijojnë diellin në Dubai

Masat kundër virusit duket se nuk i kanë ndaluar VIP-at të udhëtojnë dhe të shijojnë disa ditë pushime.


Destinacioni i preferuar për të kaluar këto ditë të izolimit duket se për shumë prej yjeve është Dubai.

Ermal Fejzullahu, Arta Elezaj, Lorik Cana dhe Kida janë disa nga VIP-at të cilët po shijojnë ditët me diell në plazhin e Dubait.

Ata kanë postuar fotografi në llogaritë e tyre personale në Instagram, ndërsa duken në formë të mrekullueshme.