“Panorama”, kënga më e re nga Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi

Xhensila dhe Ardiani kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor.


Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe kolegu i saj Ardian Bujupi do të vijnë me bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Ishte Xhensila ajo e cila e bëri të ditur këtë nëpërmjet publikimit të një postimi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

we are back on friday 🌅 PANORAMA @ardianbujupi 🍾

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Ajo zbuloi se kënga do të publikohet të premten dhe titullohet “Panorama”.

Kjo nuk është hera e parë që dyshja vijnë me bashkëpunim andaj pritet që kjo këngë të jetë hiti i kësaj vere ashtu si edhe ishte kënga “Çika çika”.