Para Cozman, Tuna paska qenë në lidhje edhe me këtë reper e nuk e keni ditur

Që nga fillimi i karrierës së saj, Altuna Sejdiu, e njohur në skenë si Tuna, është prezantuar si një femër revolucionare, si në stilin e të kënduarit, ashtu edhe në pamje.


Për gjithë këto vite sa është pjesë e skenës, emrin e Tunës e kemi parë në mediet vendore, për privatësinë e saj, shumë të ngatërruar. E për këtë, në pjesën e thashethemeve të emisionit ‘SHOW TIME’ këtë javë në vëmendje ka qenë këngëtarja nga Shkupi, shkruan Reporteri.net.

Në fillimet e karrierës së saj, Tuna u përfol edhe për një lidhje me një reper shumë të njohur. Nuk eshte fjala për Cozmanin. Se kush është ai, ndiqeni strojen e mëposhtme:

‘SHOW TIME’, prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ për RTV Dukagjini shfaqet çdo të shtunë, prej orës 19:30. 

Përveç në REPORTERI.net dhe RTV Dukagjini, “SHOW TIME” do të mund të ndiqet edhe në platformat e rrjeteve sociale ‘Reporteri’ në Facebook dhe @showtime.reporteri’ në Instagram.

Po ashtu, emisionin e plotë, e gjeni edhe në kanalin ‘Reporteri’ në YouTube. Ju që doni ta shihni të parët çdo emision, mjafton ta bëjnë ‘SUBSCRIBE’ kanalin.

SHOW TIME, çdo të shtunë, prej orës 19:30 – prodhim i REPORTERI.net për RTV Dukagjini.