Para martesës Afrona Dika bën ndryshimin drastik në pamje, nuk duket aspak mirë

Vetëm disa muaj na ndajnë nga dasma madhështore e këngëtarit të njohur Blero Muharremi, i cili pritet të martohet me vajzën që i ka vjedhur zemrën që quhet Afrona Dika.


Për ata që janë shumë kuriozë, ceremonia do të mbahet gjatë muajit shtator dhe me aq sa kemi parë nga një foto që bukuroshja ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Me shumë mundësi shumica prej jush mund të jenë më se dakord me faktin se Afrona është një fashioniste e vërtetë, ndërkohë së fundmi ajo ka bërë një ndryshim drastik në look duke u kthyer nga bjonde në brune.

Si duket?