Pas debatit me nënën e Antonelës, Ledjana vjen me një mesazh

Në edicionin e sotëm e pranishme ishte edhe nëna e njërës nga protagonistet e cila erdhi me akuza.


Ajo iu drejtua Ledjanës dhe Mevlanit se nuk kanë ndjenja për njëri-tjetrin por po luajnë, shkruan lajmi.net.

Tutje, ajo shtoi se vajza e saj, Antonela është ajo e cila iu ka shtuar dëshirën të vazhdojnë komunikimin mes tyre.

Sidoqoftë, Ledjana sapo ka bërë një postim në profilin e saj në Instagram derisa ka shkruar një thënie.

“Bëhu si një lule, mbijeto shiun por përdor atë për tu rritur”, ka shkruar Ledjana.

Ndryshe, kjo e fundit bashkë me Mevlanin pritet të dalin si çifti nga “Përputhen”.