Pas deklaratës së Luiz Ejllit, Arjola Demiri merr veprimin e papritur kundrejt tij

Pak ditë më parë, Luiz Ejlli komentoi dhe aktoren Arjola Demiri në lidhje me lojën e saj gjatë qëndrimit në shtëpi.

Këngëtari thotë se Demiri ka qenë një lojtare fallco përgjatë gjithë kohës që ka qëndruar dhe se në lojë ka përdorur fëmijët.

Ejlli thotë se e njeh ish-bashkëshortin e aktores dhe se fëmijëve të saj nuk u ka munguar asgjë.Kaq ka mjaftuar që Arjola të heqë Luizin nga followersat.

Duket se deklarata e tij nuk i ka pëlqyer aspak aktores.