Pas krizës mes Donaldit dhe Beatrixës në BBV, reagon Fifi

Kriza mes Donaldit dhe Beatrixës ka ngjallur reagime të shumta në publik.

Por, për këtë ka reaguar edhe Fifi e cila ka zgjedhur të publikoj një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku këngëtarja shfaqet me Beatrixën, në një nga momentet brenda shtëpisë së BBV, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

“Bebi jem, jam këtu” – ka shkruar Fifi në pamjen e publikuar.

Kujtojmë se ftohja e Donaldit ishte dhe më e theksuar pasi atij i erdhën tri parashuta përnjëherësh katër ditë më parë, por që një gjë të tillë ai po e mohon./Reporteri.net/