Pas ndarjes, Bora Zemani ‘thumbon’ Donaldin dhe ai zgjedh të ironizojë me të

Ish çifti po marrin vëmendje me postimet edhe pas ndarjes.


Bora Zemani dhe Donald Veshaj, po thumbojnë njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Reklamë

Ata janë ndarë duke mos e zbuluar arsyen për publikun, megjithatë po bëjnë dedikimi të fshehta.

Moderatorja, së fundmi ka postuar disa foto nga Stambolli e cila edhe po qëndron atje disa ditë dhe ka shkruar: “Ajo nuk po kërkonte një kalorës, ajo po kërkonte një shpatë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Ndërkohë, Donaldi nuk ka hezituar për të ia kthyer me ironizim ish partneres së tij.

“Kërkohet një vend pune për një person që gjen quotsa anglisht. Të interesuarit në dm ose wp”, ka shkruar ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)