Pas “Tavolinës së mërzisë” Elvana Gjata vjen me “Pa Dashuri”

Elvana Gjata ka publikuar sot teaserin e ri të këngës së saj më të re që titullohet “Pa dashuri”


Elvana Gjata e ka nisur shumë vrullshëm vitin e ri 2019.

Pasi realizoi baladën e saj “Tavolina e Merzisë” para dy jave, një këngë që vazhdon të komentohet nëpër rrjetet sociale dhe është punuar nga dyshja Aida dhe Armend Rexhepagiqi.

Kënga e re “Pa dashuri” duke e parë nga teaseri paraqet Elvanën si nuse ndërkohë është në bashkëpunim me reperin Lyrical Son.

Elvana nuk ka publikuar ndonjë datë se kur do të publikohet kënga por që ka thënë se ajo do të vije së shpejti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on