Për herë të parë, Shkurte Gashi shfaqet në ekran me bashkëshortin dhe djalin

Shkurte Gashi ka disa muaj që është bërë nënë për herë të parë.


Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj, Alban Nimani u bën prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Mal, shkruan Reporteri.net.

Ndonëse e ka ruajtur me fanatizëm jetën e saj private, këngëtarja kësaj radhe zgjodhi që të shfaqej në ekran së bashku me djalin dhe bashëshortin.

Shkurte Gashi do jetë e ftuar të dielën në emisionin “NIN” ku gjatë intervistës, bashkëshorti Albani me djalin futen në studio.

/Reporteri.net/