Për një foto të mirë, Arta Elezaj rrezikon duke hipur sipër ballkonit

Kaq shumë rrezikon Arta Elezaj kur janë në pyetje pozat


Arta Elezaj ka marrë sërish vëmendje.

Reklamë

Aktorja dhe blogerja e njohur kosovare është mjaft aktive në instagram ku ndanë foto të shumta nga përditshmëria e saj.

Derisa ndodhet në pushime nuk munguan imazhet atraktive që postoi në profilin e saj meqë rast mori pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)

Së fundmi ajo ka realizuar disa fotografi veshur me pnatollona ngjyrë pink , një body të zezë si dhe një çantë Prada që e mbante në duar.

Ajo hypi sipër në ballkon për ti realizuar disa prej këtyre pozave në të cilat u shfaq veshur krejt firmato.