Pjesë nga filmi “2 Gisht Mjaltë”

Elvana Gjata ka publikuar disa pjesë të shkurtëra nga filmi “2 Gisht Mjaltë”, shkruan Reporteri.net

Ky film në të cilin bën pjesë edhe Ermal Mamaqi do të transmetohet në gjitha kinematë, në Kosovë, Shqipëri e Maqedoni nga data 28 mars.

“Nga 28 Marsi ne te gjitha kinemate shqiptare”, ka shkruar Elvana në Instagram.

Siç ka thënë Ermali, filmi do të jetë i zhanrit komedi dhe flet për një çift me të ardhura mesatare, të cilët bëjnë një dasmë dhe një muaj mjalti që nuk iu shkon aspak mirë.

Për më shumë, ndiqni videot e mëposhtme e që Elvana befasoi të gjithë e veshur me fustanin e bardhë.

 

View this post on Instagram

 

Nga 28 Marsi ne te gjitha kinemate ne Shqiperi ,Kosove,Maqedoni #2gishtmjaltë @ermalmamaqiofficial

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on