Pse nuk publikon foto me burrin? Gresa iu përgjigjet fansave pas akuzave se po e fsheh burrin e saj

Bujë të madhe ka bërë para disa dite dasma e Gresa Behlulit.


Mediat kanë ndjekur në çdo detaj ceremoninë e kanaxheqit dhe dasmës së vajzës së këngëtares Shkurte Fejza.

Por në gjitha fotografitë që Gresa ka publikuar nga dasma e saj, askund nuk shihet dhëndëri dhe kjo ka habitur fansat të cilët e kanë pyetur atë se pse po fsheh bashkëshortin.

Pas shumë komenteve Gresa, nuk ka dhën ndonjë arsyeje se pse nuk ka publikuar asnjë fotografi me bashkëshortin, duke thënë se atë mund ta shohin në videoklipin e këngës,”Nëna përciellë vajzën”,  ku xhirimet janë bërë në dasmën e saj.

Kujtojmë që Gresa është martuar me afaristin shqiptar, Lulzim Ibrahimin, i cili njihet më mirë si zyrtar i lartë i klubit të basketbollit të Z Mobile Prishtina.