Publikon një foto në Instagram, fansat e bëjnë “horë” këngëtaren e famshme

Këngëtarja e famshme Jessie J është komplimentuar gjithmonë për format e saj të shkëlqyera. Por së fundmi gjërat filluan të ndryshojnë.


Këngëtarja e cila aktualisht është në lidhje me aktorin Chenning Teutum ka publikuar një foto nga plazhi në llogarinë e saj në Instagram, ku mori shumë kritika për pamjen. Konkretisht ajo u kritikua për celulit nga fansat e saj, shkruan Reporteri.net

“U deshën vite për mua të krijoja një nuancë të flokëve si kjo: nuanca ime është ngjyra e humorit tim dhe për ata që më kritikojnë, e di se kam celulit. Kam pasqyrë”, tha Jessie J në përshkrim bashkë me fotografinë. /Reporteri.net

Përndryshe, këngëtarja disa muaj më parë në një nga koncertet e saj ndau me publikun disa gjëra intime nga jeta e saj, duke zbuluar se ajo nuk është në gjendje të ketë fëmijë./Reporteri.net