Puthje e përqafime në studion e Big Brother VIP mes Sarës dhe Dj PM

Puthje e përqafime në studio mes Sarës dhe Dj PM.

Sara sonte është eliminuar nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Nominimi i kësaj jave përmes votave të publikut mes Sarës dhe Dj Dagz, nxorri humbëse Sarën, e cila tashmë ka arritur në studion e Big Brother.

Me ardhjen në studio, ajo ka përshëndetur opinionistët, e padyshim nuk ka munguar edhe një puthje mes saj dhe Dj Pm, në mes të studios.

Sarah ka hapur edhe biletën e saj, por fatkeqsisht ajo ishte vetëm vajtje pa mundësi kthimi.

Gjithsesi mbetet për tu pare se si do të vazhdojë historia e dashurisë mes Sarës dhe Dj Pm jashtë shtëpisë së Big Brother.