Remzie Osmani bëhet sërish “maturante”

Javë më parë këngëtarja Shyhrete Behluli tregoi se pas disa viteve ka takuar shoqet e saj të gjimnazit.


Këtë rrugë e ka ndjekur edhe këngëtarja tjetër nga Mushtishti, Remzie Osmani.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shihet në një klasë gjimnazi.

“Pas 30 viteve përsëri maturantat në klasë”, ka shkruar Remzia.

Ajo shihet e buzëqeshur teksa bisedon me një prej shoqeve të saj.

Dhe pas argëtimit në klasë pasi kuptohet se nuk kanë mbajtur ndonjë orë mësimi, Remzia së bashku me shoqet e shokët kanë drekuar në qytetin e Prizrenit.

/Reporteri.net/.