Reperi i famshëm ”çmendet” pas Era Istrefit, shikoni çfarë i shkruan

Era Istrefi është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe si e tillë është gjithmonë në qendër të mediave rozë. Së fundmi ajo ka sjellë bashkëpunimin me motrën e saj Nora Istrefin nën titullin “Nuk e di” dhe siç duket kjo këngë po dëgjohet edhe jashtë kufijve shqiptarë.


Era ka publikuar një video ku bën disa lëvizje TWERK, dhe kësaj videoje nuk i ka rezistuar reperi i famshëm italian Gue Pequeno.

Ky i fundit i ka lënë një koment me emoji zjarri Erës dhe një tjetër që mbyll sytë, si për t’i thënë që e ka mahnitur me këtë pamje. Ndërkohë këngëtarja shqiptare ia kthen me një emoji diamanti.

ARATT.png

Së fundmi, këngëtari italian ka në skuadrën e tij dy binjaket shqiptare, të cilat konkurruan në “The Voice of Italy” me këngën “Shumë Pis” të Era Istrefit.