Reperi kosovar kujton koncertin në të cilin i shkuan vetëm 30 veta

Gashi përmes një postimi në Instagram, i shtyen të gjithë ata që kanë ëndrra, të mos dorëzohen asnjëherë


Reperi kujton kohën kur mbajti një koncert në Çikago dhe shkuan vetëm 30 veta për ta parë, por ai nuk u dorëzua dhe vazhdoi deri sot, kur është ngritur në majat e suksesit.

“Kujtoj kur mbajta koncert në Çikago dhe vetëm 30 veta më shikuan. #kurrëmosudorëzoni”, ka shkruar Gashi.

Përndryshe, reperi këto ditë publikoi videoklipin e këngës “My Year”, në duet me G-Eazyn.