Reperi shqiptar thumbon publikisht Feron: Do t’ia largojmë Arbenitën, s’i bën mirë

Reperi shqiptar ka thënë se Arbenita nuk i bën mirë Feros, andaj duhet ta largojmë nga ai.


Fero njihet për ngacmimet që bën ndaj reperëve të tjerë, por së fundmi është ngacmuar ai. Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” është i ftuar reperi Ferro, i cili emrin e vërtetë e ka Andi.

Ferro ka treguar në emision se nuk e pëlqen aspak reperin kosovar Fero.

“Unë emrin e kam me Rr dhe sepse s’më pëlqen shumë si tip ai, është fake. Arbenitën do ta largojmë nga Fero, nuk i bën mirë”, ka thënë Ferro në emision. Ndërkaq, Ferro ka shprehur dëshirën për të qenë pjesë e OTR. “E kam takuar Noizyn, kemi fol rreth muzikës, më ka thënë kritikat e tij si artist i vjetër. Unë dua të punoj me OTR, të më kenë në menaxhim. Noizy më ka hap derën, shumë djalë i thjeshtë. Duhet të kem lekët e mia, të futem në OTR”, ka thënë Ferro.