Rita Ora flet për bashkëpunimin e shumëpritur

Ishtë këngëtarja me origjinë shqiptare  Bebe Rexhe e cila hodhi idenë e një bashkëpunimi midis këngëtareve më origjinë shqiptare që po korrin sukses ne tregun muzikor ndërkombëtar.

Të parat  që i kthyen  përgjigje ishin Dual Lipa dhe Ava Max.

Mirëpo duke qënë se Rita Ora nuk ka një marrëdhënie të mirë më Dua Lipën nuk reagoi drejtpërdrejt duke mos pranuar as mohuar këtë bashëkpunim.

Megjithëse ajo ka folur për herë të parë për këtë bashkëpunim se fundmi në një intervistë dhënë për mediat e huaja.

 

“Ne nuk kemi filluar ende bashëkpunimin, por do të ishte super sepse ne jemi të gjithë shqiptare dhe ky sigurisht do të ishte moment magjik për Shqipërinë”, është shprehur Rita Ora, transmeton Reporteri.net