Rita Ora mahnit me performancën live

Rita mori pjesë në një event të organizuar nga “Shein”.


Rita Ora së fundi mori pjesë në sfilatën që e organizoi brendi “Shein”, ku u paraqit koleksioni i ri

Artistja ishte e ftuar për të performuar dhe mahniti të gjithë me interpretimin e hitit të saj “Anywhere”.

Ajo ishte veshur e tëra në të zeza, teksa gjysmën e flokëve i kishte kapur lart dhe kishte aplikuar një grim më të rëndë në fytyrë.