Rita Ora publikon foton ku s’lë vend për imagjinatë, ka një mesazh

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me një postim që ka bërë në profilin e saj në Instagram.

Rita ka pozuar me të brendshme para pasqyrës duke mos i lënë shumë vend imagjinatës në këtë foto.

Por këngëtarja i ka çuditur të gjithë ndjekësit e saj me atë çka ka shkruar krahas kësaj fotoje. Rita ka shkruar se tani e ka kuptuar me të vërtetë se cili është numri i saj i reçipetave.

Më tej ajo shkruan:
“Sapo mora madhësinë e saktë të reçipetave dhe e kuptova, që ishte duke e veshur madhësinë e gabuar gjatë gjithë kohës. Zonja shkoni mateni, do të jetë një befasi e këndshme. Përveç nëse është e qëllimshme natyrisht.”