Rita Ora vjen në Kosovë me aeroplan privat

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora sonte vjen me aeroplan privat në Prishtinë, shkruan Reporteri.net.


Ajo ateron në ora 18:50.

Për dallim nga herët e kaluara, këtë here as qytetarët por as mediat nuk do kenë mundësi ta takojnë.

Arsyeja është se Rita do të dalë nga terminali i veçantë i zonës VIP të Aeroportit të Prishtinës, shkruan Reporteri.net.

Kujtojmë se 28-vjeçarja do të qëndrojë tri ditë në vendin tonë në kuadër të një misioni bamirëse dhe do të takohet me viktimat e dhunës seksuale. /Reporteri.net/.