Romeo dhe Jonida më të dashuruar se kurrë, shihen të kapur përdore gjatë pushimeve

Aktori i njohur Romo Veshaj dhe Jonida Maliqi ditët e fundi janë përfolur shumë për rikthimin e tyre dhe postimet që bëjnë me njëri-tjetrin.


Ata kanë filluar të dalin pa problem në publik dhe po na i vërtetojnë se janë më të dashuruar se kurrë.

Së fundmi balerina e njohur Isida Mollaymeri ka hedhur një video të çiftit në “Instastory” ku shihen të kapur dorë për dore me njëri-tjetrin, të cilët ndoheshin me pushime në Jug gjatë fundjavës.

“Shih sa të bukur që janë. Shih, shih, shih. E kapa me dorë hundën”, dëgjohet të thotë Isida.