Ronela zbulon datën dhe titullin e projektit të ri muzikor

Ronela Hajati ka zbuluar se si do të quhet projekti i ri muzikor.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka qenë mjaft pasive vitin e kaluar sa i përket angazhimit në muzikë.

Kënga e saj e fundit është në shkurt të vitit “Prologue” po pëlqehet mjaft shumë, por si duket ajo tashmë është duke sjellë diçka të re për fansat.

“‘Shumë i Mirë’, 10 prill”, shkroi Ronela në mbishkrimin e fotografisë të ndarë në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

Ronela shihej me një mashkull misterioz në fotografi në një moment mjaft intim, duke shikuar njëri tjetrin në sy.