Roza Lati sqaron marrëdhënien me të dashurin pasi bëri lëmsh gjithë rrjetin

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati, përmes një postimi të fundit në Instagram ka bërë me dije se dikush i ka rrëmbyer zemrën.Kjo foto bëri bujë në medie, teksa Roza Lati u detyrua të sqarojë marrëdhënien më të dashurin e saj.


Roza ka tregur se ajo është shumë e lumtur me të dashurin e saj dhe se e do shumë. Ajo shprehet se fotot dhe shënimi i lënë në Instagram nuk kanë fare lidhje me jetën e saj personale.

“Zemrat e mia, shoh qe jeni shume te shqetesuar se kush me paska zhgenjyer mua ne ate far feje qe une bera setin “Ta ha zemren”. me keni bllokuar inboxin… Po ju ve ne dijeni publikisht, qe une jam shume e lumtur dhe Ok me te dashurin tim. E dua vertete.Seti “ta haj zemren” ishte nje frymezim kur pam zemren e silikonit te punuar aq reale sa thash… “wow” duhet ta bej nje foto me kete. Normal qe nje organ ne dore do foto hardcore, do nje set te eger. Dhe parukja bjonde na coi ne Mood te Divave qe kane qene gjithmone te zhgenjyera nga meshkujt. Keshtu qe, asgje personale. Just Shoë! And ëild Fun! Ju dua shume!”, shkruan Roza Lati.