S4MM i rikthehet projekteve muzikore pas pauzës

Reperi i njohur nga Tetova, S4MM është rikthyer pas një pauze që pati.


S4MM ka lansuar projektin “Habib” që kishte kohë që po e paralajmëronte.

Teksti është bërë nga vet reperi ndërsa ‘beati’ është bërë nga S4MM dhe Don Gima.

Videoklipi është bërë nga “GrandMedia”.