Sa bukur i rri ngjyra portokalli Rashel Kolanecit

Rashel Kolaneci është një tjetër vajzë simpatike nga Shqipëria që njihet për format e saj trupore, shkruan Reporteri.net.


Bukuroshja është mjaft aktive në rrjet sociale, ku poston foto tejet provokuese.

Së fundmi, Rashel shfaqet me një fustan portokalli dhe vërtetë duket tërheqëse.

“Vetëm zëra pozitiv”, ka shkruar ajo sipër fotos.

Kujtojmë se Rashel u bë e njohur pas paraqitjes në emisionin “Xing me Ermalin”, që drejtohet nga aktori Ermal Mamaqi. /Reporteri.net/.