‘Seksbomba’ e PDK-së, tregon të pasmet dhe gjoksin nga palestra

Aktorja e njohur e serialit më të njohur në ekranet televizive “O sa mire”, ka tronditur rrjetet sociale me videot e saj të fundit.


Bëhet fjalë për Arta Nitaj, e cila është aktive në rrjete sociale, dhe si gjithmonë me publikime ka arritur të mbaj afër vetës një numër të madh të fansave, shkruan Reporteri.net

Së fundi, aktorja ka publikuar disa foto dhe video teksa shihet duke ushtruar në palester.

Nitaj shihet teksa shfaqë gjoksin dhe të pasmet e saj superseksi.

Kujtojmë që nuk është hera e parë që ajo publikon momente të tilla duke i ndarë me ndjekësit e saj.