“Shihemi në sezonin tjetër”, Enca pa koncerte këtë vit

Enca ka ndarë një lajm për fansat.


Këngëtarja e shumë pëlqyer dhe shumë kërkuar nga publiku sot ka bërë një njoftim në instagram.

Enca këtë sezon nuk do mbajë koncerte, ani pse arsyen e një veprimi të tillë nuk e ka treguar thjesht i ka njoftuar fansat se do shihet me ta sezonin tjetër.

“Per te gjithe fansat qe mezi presin te me shohin ne koncerte, do shihemi shume shpejt sezonin tjeter. Mezi pres dhe une.

Ps. Nuk do te jem ne Durres sonte”, ka shkruar Enca në njoftimin e saj.

Përndryshe, “Suavele” është projekti që e ka lansuar para dy ditëve.