Shkenda Dubova tregon se a do merrte pjesë në ‘Për’puthen’

Emisioni që theu të gjitha rekordet e shikueshmërisë në të gjitha vendet shqipfolëse, ‘Për’puthen’, ndiqet dhe komentohet vazhdimisht nga të gjithë.


Secila lëvizje e konkurrentëve, bëhet lajm në shtypin rozë, duke i bërë kështu figurat më të ndjekura të momentit, shkruan Reporteri.net.

Këngëtarja Shkenda Dubova ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin ‘SHOW TIME’, ku nuk shpëtoi pa iu përgjigjur edhe pyetjes se a do t’i bashkohej ajo programit.

Se a do të bëhej Shkenda pjesë e ‘Për’puthen’, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në orën 19:30 në RTV Dukagjini. /Reporteri.net