Shkumbin Istrefi për vdekjen e regjisores Berisha: Ike shumë herët motër

Sot ka ndërruar jetë në moshën 49 vjeçare, regjisorja Vjosa Berisha.

Artisja Berisha ishte edhe bashkëthemeluese dhe drejtoreshë e festivalit Ndërkombëtar të Filmit ”PriFest”.

Për vdekjen e artistes ka reaguar vëllai i saj, aktori Shkumbim Istrefi.

Istrefi përmes një postimi në Facebook ka shkruar “Ike shumë herët, motër. Pusho në paqe”.