Si kanë as një javë martesë, por çifti i njohur pozojnë vetëm në të brendshme

Së fundmi e kurorëzuan dashurinë me një dasmë madhështore e sot i kanë habitur të gjithë me një foto.


Këngëtari Justin Bieber dhe gruaja e tij Hailey Bieber, së fundmi e kanë bërë një dasmë për nder të dashurisë së tyre.

Fotot nga ahengu i tyre kanë qarkulluar në të gjitha mediat botërore dhe jo vetëm, e tani çifti kanë vendosur që ta publikojnë një foto me të cilën po ashtu kanë lënë gjurmë.

Ata kanë pozuar veç në të brendshme të brendit Calvin Klein dhe imazhi duket se është bërë shkak i një reklame.

 

View this post on Instagram

 

@calvinklein @haileybieber #ck50 #mycalvins

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on